Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Звернення до лідера ВО"Батьківщина" Тимошенко Ю.В.

 Рада СХП

Витяг із протоколу

від "28”вересня 2013 року

м. Київ

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

до лідера ВО «Батьківщина» Тимошенко Ю.В.

 

Шановна Юлія Володимирівна!

 

Соціально-Християнська Партія занепокоєна Вашими прогнозами щодо політичного майбутнього колишнього депутата Верховної Ради України – Ігоря Маркова, які Ви висловили у своєму Відкритому листі від 13. 09. 2013 року Президенту України Віктору Януковичу.

І. Марков не може бути суб’єктом підтримки громадян ні на сході, а тим більше на півдні України. Населення півдня та сходу України є такими ж українцями як і громадяни, що проживають в центрі та на заході нашої держави і вони проти бандитських методів приходу до влади будь-яких антиморальних лідерів. Ваші оцінки громадянина Маркова, як політичного діяча, на нашу думку, є незрозумілі та не вмотивовані. Цей, так би мовити,: «… новый молодой, энергичный, харизматичный, идеологический лидер пророссийски настроенных граждан Украины, который гарантированно будет баллотироваться в Президенты Украины,…» є особою, яка своїми руками зробила людину інвалідом тільки за те, що цей громадянин висловлював особисту громадську позицію своєю присутністю 02.09.2007р. на мітингу біля Одеської обласної державної адміністрації. До цього часу Марков не поніс відповідного покарання за скоєне.

Позбавлення судом депутатського мандату І. Маркова є справедливим моральним рішенням (на жаль рідкісним в нашій судовій системі), яке не дає можливості знаходитись у владі особам, що йдуть туди шляхом брехні, насилля та фальсифікацій. 

Такі Ваші висловлювання, щодо осіб схожих на українофоба І. Маркова скоріш за все не залишаться без уваги громадськості, що в свою чергу може призвести до асоціювання Вашої політичної діяльності з діяльністю таких же «…новых молодых, энергичных, харизматичных, идеологических лидеров…» як Марков, що зневажають все українське.

СХП сподівається на взаємно порозуміння з таким значним політичним діячем як Ви, шановна Юлія Володимирівна, та бажає Вам наснаги в розбудові Великої, могутньої та цивілізованої України.

 

 

28 вересня 20013р            Рада Соціально-Християнської Партії
www.sexy-online.ru/www.shablony.info