Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Аналітика Української дійсності через призму Кримських подій.

     Світова спільнота ще не повністю усвідомила результати кровавої бійні на Українському Майдані в центрі Європи, організованої Януковичем. Не усвідомила роль Путінської Росії і особисто Путіна в розпалювані цього вогнища. Братній народ Росії, одурений путінською брехливою пропагандою, ще не успів включити запобіжники і особисто Путін ще не встиг відчути глибину пропасти в яку він втягнув Європу і Світ.

Йому подобається ,як Йосипу Сталіну, безкарно гратися людськими життями, хворобливій мозок якого уявляє себе в ролі то великого полководця Наполеона Бонапарта, то в ролі Олександра Македонського. В.В.Путіну треба негайно спуститися на грішну Землю і подивитися, що за Кремлівськими вікнами не 16 сторіччя , а 21.

     Не один поважаючий себе політичний стратег не допустив би наскільки брутальних прорахунків в виборі ідеалу захисту. Обравши кримінального злочинця та шапкового крадія, який обікрав свій народ В.Януковича. Володимир Володимирович Путін поставив моральний знак тотожності між ним і собою. Це ж елементарно, Володимир Володимирович. Військово-політична операція в Криму – найгірший приклад з усіх операцій, проведених Росією будь-коли. Непрофесіоналізм може дуже дорого коштувати братньому Російському народу. Всі диктатори закінчують однаково, всі вони втрачають зв'язок з реальністю та стають заручниками свого хворобливого стану.

     Пряме військове втручання в центрі Європи не тільки порушує особливу угоду, укладену США, Англією та Росією про гарантії суверенності держави України та недоторканності її кордонів, а ще й показує всьому світові зухвале нехтування Світовим авторитетом цих країн. Показує ненадійність гарантій країн Світових лідерів. Показує таке: «Я виграв Сірію, виграю і Україну Адже Я тримаю Європу на газовому гачку. А друг Барак Абама зі мною сваритися не буде.»

     Якщо США та Англія допустять подібне ґвалтування міжнародних домовленостей, то це потягне лавину невиконань післявоєнних угод і сам авторитет та доцільність існування ООН як миротворчого органу.

На порядку денному Світової спільноти стоїть питання перегляду Статуту ООН в питанні введенні вето в рішенні Ради Безпеки ООН. Нинішній Статут ООН дає можливість країнам агресорам уникати відповідальності за свою агресію заблокувавши рішення проти них. А це може призвести до третьої Світової війни.

     Туреччина має особливі інтереси в Криму і не допомогти своїм братам мусульманам вона не зможе. Це треба ясно собі уявляти.

Якщо Кремль схаменеться і виведе свої війська з Криму, то роль ЧФ РФ флоту в Криму не залишиться без відповідних дій Києва. Однозначно ЧФ РФ, як джерело напруженості та дестабілізації буде вигнаний з Української землі, а міжнародні судові інститути неупереджено винесуть рішення про денонсацію Угоди України та РФ про базу ЧФ РФ в містіСевастополі.

     Кремлівський «цар» не розуміє, що він відкриває ящик Пандори в самій РФ.

Адже вирішення сепаратиських прагнень народів РФ і розуміння того, що заволодіти своїми природними багатствами народи РФ можуть не зважаючи на Кремль можуть зробить з В.В.Путіним поганий жарт. У В.Путіна є можливість залишитися на території Московського та Володимирського князівства та залишитися в повній міжнародній ізоляції.

     Залишившись в фінансовій ізоляції Кремль не зможе фінансувати в повному об’ємі Казанські та Кавказькі національні еліти. Це безперечно приведе до потужного сепаратиського руху, а це кінець Росії.

     Доки Кремль виконував міжнародні угоди з міжнародним співтовариством він розглядався як стабілізаційний фактор в боротьбі з міжнародним тероризмом. Тепер все змінилося . Кремль сам став для міжнародної спільноти терористом, що зазіхає на їх економічні інтереси та сам Світовий порядок. Саме загарбницька політика Кремля та пов’язані з нею наслідки будуть розглядатися Заходом як спонукання лідерів Кавказького ісламського екстремізм до рішучих дій. Це приведе до пошуку нових регіональних лідерів політично незалежних від Кремля, влада яких не буде загрожувати миру та злагоді народів Кавказу та Туреччини. Це приведе до витіснення Росії з Кавказьких країн та перерозподілу ринків на користь Європи та Туреччини.

     В кримській операції Кремль застосував старі методи. Їх використання в Південній Осетії та Придністров’ї вже набило оскомину. Свого часу Російська військова присутність в цих країнах розглядалась не тільки як Російська окупація але частково як волевиявлення цих народів. Але таке відношення Заходу до політики Росії в цих регіонах, як показав час є помилковим і вважається тепер як потурання агресору. Тому після Криму Світове співтовариство обов’язково займеться законною ліквідацією цих сумнівних державних утворень та перегляду доктрини співіснування щодо Кремля взагалі.


Костянтин Соколов.

www.sexy-online.ru/www.shablony.info