Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Існуюча система виборів в Україні – неприкрите шахрайство.

Система виборів в Україні з 1991р призвела до розкрадання громадської власності в гігантських масштабах, саме ця антипатріотична система виборів знищила економіку України, знищила Армію України, знищила державу Україну. Існуюча політична система в Україні це шахрайська схема уведення від народу та держави належної йому власності. Шахрайство можна визначити як "дії з корисною метою шляхом обману або зловживання довірою протиправне безвідплатне вилучення і (чи) звернення чужого майна на користь винного (депутата) або інших осіб(знайомих, родичів), що заподіяло збиток власникові (народу, державі ) або іншому власникові цього майна, або здійснені тими ж способами протиправне і безвідплатне придбання права на чуже майно (майно народу)"

ВР України це анклав елітних шахраїв. В системі виборів за відкритими партійними списками номер в партійному списку є результат внутріпартійного конкурсу прозорості, знань, ідей, фаховості та відповідальності. . Система виборів за відкритими партійними списками це новий підхід до роботи з виборцем , це створення відповідальності ( програма кандидата в депутати реєструється нотаріально) система поваги до виборця, система створення патріотично відповідального відношення до свого народу. Саме такою системою користуються майже всі високорозвинені демократичні країни Світу Німеччина США. За цією системою чергу в партійному списку встановлює не лідер партії за гроші, а звичайний виборець на основі своїх знань про програми цих кандидатів своїм голосуванням. Сума голосів виборців є місце у партійному списку. Це означає, що вся ВР України втратить роботу, всі словоблуди від політики не зможуть потрапити у Парламент. Це означає ,що депутат ВР буде чітко і сумлінно виконувати свої депутатські обов’язки за програмою завіреною нотаріально. За такою схемою пропадає сенс платити гроші за прохідне місце в партійному списку. Оскільки ти не знаєш оберуть тебе виборці чи ні.. Отже тільки своїми особистими якостями, тільки своїми знаннями, своєю сумлінною роботою на благо свого народу, а не за гречку чи гроші член будь-якої партії може стати їхнім обранцем, їхнім депутатом. В уркагана не вистачить грошей щоб заплатити всім. Такий формат виборів унеможливить зловживання службовим становищем та використання адмінресурсу. Система виборів за відкритими партійними списками змінює саму систему фінансування партій.

Обов’язковими стають міжпартійні конкурси теледебати перших номерів партій по всім питанням економіки та життя народу. В кінці кожного року депутат звітує перед виборцями і саме виборці можуть припинити повноваження депутата як шахрая. Народ на основі своїх особистих висновків та знань зможе попередньо дати оцінку програмам кожної партії. Саме теледебати будуть сприяти підвищенню рівня економічних та соціальних знань пересічного громадянина України по будь якому питанню внутрішньої та зовнішньої політики, зробить населення більш активним у всіх питаннях життя країни. Саме це і є народовладдя, саме це і є свідомий вибір народу.

Існуюча виборча система виборів в Україні знищує віру народу в справедливість, породжує соціальну байдужість.

Пропонуєма Соціально-Християнською партією виборча система по відкритим партійним спискам сприяє зростанню якості життя українця та знищує передумови для корупції, розкрадання національних багатств, антипатріотизму.

Зловживання довірою може виступати самостійним способом шахрайства (наприклад, отримавши депутатський мандат, депутат не має наміру виконувати програмні зобов’язання, а навпаки, вступає в кримінальні правовідносини з кримінальними елементами з метою заволодіння громадським майном виборців.), що частіше поєднується з обманом.

www.sexy-online.ru/www.shablony.info