Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії"

Українські діти читають та знають Святе Письмо. Це вони довели на Всеукраїнській олімпіаді "Юні знавці Біблії", що всьоме проходить на Рівненщині у стінах Острозької академії. Цього разу близько сотні юних учасників з 11 областей України продемонстрували свої знання Божого слова і довели просту та одвічну істину, що віра пізнається в любові до ближнього та оточуючого світу. 

Дев’ятирічний Анатолій  із Рокитнівського району Біблію почав вивчати ще змалечку. Каже, що коли відкрив уперше, вона нагадала йому дивовижну казку, сповнену добра і життєвих повчань.

Анатолій Примак, учасник олімпіади:

- Біблія мене вчить як добре жити. Я дізнаюся нове про  Бога, нові молитви.

Одинадцять областей України та близько сотні учасників. Цих діток на олімпіаді об’єднав не дух суперництва, а світле та святе – віра. Одинадцятирічна Іванка з Тернопільщини  Біблію читає з п’яти років, нині вона усім радить частіше звертатись до книги книг.

Іванна  Федчук, учасниця олімпіади:

- Я б порадила всім дітям, щоб вони вивчали Біблію і прославляли Господнє ім’я.

Острозька академія вже кілька років поспіль сприяє  популяризації духовно-моральних дисциплін в Україні. А такі традиційні заходи як "Вчитель року" з цих предметів та олімпіада "Юних знавців Біблії" вкотре нагадують нашому суспільству про одвічні людські цінності та виховують юне покоління в правильному руслі, - кажуть в академії. Тут переконані, що саме це майбутнє покоління єднає Україну в скрутні часи краще, ніж будь-які політики чи дипломати.

Ігор Пасічник, ректор НУ "Острозька академія":

- Сьогодні є делегації з 11 областей України. І якщо політики бояться їхати в Донецьк, то діти з Донецька не бояться їхати сюди.  І я думаю, що ці діти будуть кращими прапороносцями у своїх областях, ніж ми, дорослі.

Олімпіада знавців Божого Слова триватиме два дні.  За цей час  дітлахи не лише продемонструють свої знання та розуміння одвічних істин життя, а й разом із наставниками  влаштовуватимуть в академії масові читання Святого Письма. Другий етап олімпіади пройде вже 15 травня. Участь в ній візьмуть діти 9-11 класів та студентство. В Острозькій академії  переконані, що саме це молоде покоління, яке вірить у високу мораль й буде творити гідне майбутнє нашої держави.

 


www.sexy-online.ru/www.shablony.info