Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Голова партії відповів на питання партійців

Костянтин Соколов: «докладу всіх зусиль, щоб вищі наукові знання в галузі економіки та державотворення стали політичною візиткою нашої партійної команди»


П’ятнадцятого березня 2014 року відбувся восьмий з’їзд Соціально-Християнської партії. Для участі у ньому прибули делегати з усіх областей України. Резолюцією VIII з'їзду СХП було одноголосно прийняте рішення про відновлення діяльності партії як повноцінної політичної одиниці і подальшої її участі у виборах усіх рівнів. Чому саме в цей час політична партія саме з християнською ідеологією знову активізувалась, ми поцікавились у її лідера Костянтина Соколова.

 

    - Пане Костянтине, соціально-християнська партія розпочала своє відродження у досить непростий для країни час. Можливо цьому є логічне пояснення?

 

    В цей складний для моєї країни час  кожен показує своє істинне лице. Не можна стояти осторонь процесів, що відбуваються нині  в нашій державі. Адже зараз основною метою кожного українця повинно стати збереження незалежності та суверенітету Батьківщини.
    Знаєте, коли я думаю про свою Україну,  завжди згадую і перефразовую слова тридцять п’ятого  Президента США Джона Фіцжеральда Кенеді: «Не думай про те, що Україна може зробити для тебе. Думай про те, що ти можеш зробити для України». Для мене особисто і для нашої Соціально-Християнської партії прикладом для наслідування є  плоди діяльності Християнського блоку Німеччини ХДС\ХСС та її лідерів -  Конрада Аденауера та Людвіга Ерхарда. Саме економіка як наука стала стрижнем державницької  діяльності цих німецьких канцлерів.
    Будучи учнем Франца  Опенгеймера та Ф.Д.Рузвельта, Ерхард добре розумівся в основному напрямку розвитку економіки і сповна застосував ці наукові знання. Наша Соціально-Християнська партія саме в цей не простий для України час вважає, що прийшов час переходу розвитку української економіки на фахові та наукові рейки, основа яких – наукові праці професора Колумбійського університету, лауреата Нобелівської преміі в галузі економіки за роботу "Державний сектор економіки США» Джозефа Стігліца та професора Гарвардського університету, лауреата Нобелівської премії в галузі економіки Елвіна Рота «за теорію стабільних вкладів та практику планування ринку".
    Соціально-Християнська партія докладе всіх зусиль, щоб основні ідеали Майдану: чесність, прозорість, фаховість та відповідальність, стали дефракційною решіткою для всіх пристосуванців, «уркоганів» всіх рівнів, хабарників та «політичних наперсточників». Ми докладемо всіх зусиль для створення та впровадження в Україні справді європейських соціальних норм життя. А для цього повинна запрацювати українська економіка і ми це зробимо обов’язково. Тому, власне, ми  створювались та існуємо нині. 
    -  Який «меседж» своєю новою появою на політичному полі Ви несете громаді і, що хочете, щоб люди від Вас насамперед  почули? 
    Вважаю, що з моїм приходом, діяльність нашої Соціально-Християнської партії стане предметно економічно та науково спрямованою і обґрунтованою. Ми докладемо всіх зусиль для укладення ділових стосунків в напрямку соціально-економічного партнерства між християнськими партіями Європи і на основі спільно узгоджених планів роботи досягнемо справді економічно контрольованої, міждержавної, а головне гармонійної європейської інтеграції. Така діяльність зробить Україну квітучою, а українців заможними та щасливими. 
    Сам особисто докладу усіх зусиль, щоб вищі наукові знання в галузі економіки та державотворення  стали політичною нормою нашої партійної команди, аби  кожне ім’я члена СХП  здобуло щиру народну повагу і довіру. В своїй роботі розраховую на вікову мрію земляків про велику Українську ідею жити в злагоді з Богом та суспільством, бути впевненими в дні прийдешньому для себе, своїх дітей та близьких, на братерську допомогу та розуміння  братів по Соціально-Християнської партії, братніх християнських партій Європи. 
    - Готуючись до інтерв’ю, серед публікацій вдалося зіштовхнутись з такою думкою, що християнська ідеологія в Україні не прижилась або не є затребуваною. Щоб Ви на це відповіли?
    Нова християнська еліта України стала антисоціальною і не хоче ці стосунки відтворювати. На жаль для них християнство – економічний проект. Пригадаймо з історії, - в перші роки існування християнство було над соціальним. Це була одна велика родина, і як в кожній сім’ї всі її члени цікавилися духовним та економічним станом сусіда та ближнього свого. Історично таке братерське ставлення йде від іудейських монахів евсеїв, що в єврейській общині відобразилось в кабуцах (прототип комуністичних відносин). Сьогодні в цей вирішальний для України час, християнство просто приречене стати одним з державотворчих та цементуючих суспільних  факторів. 
    -  Чи плануєте блокуватись та співпрацювати з  іншими політичними партіями з брендом «християнська» . Я маю на увазі ХДС, СХДПУ, РХП тощо?
    Ідея сама по собі добра, але вимагає ретельного вивчення та деталізації.
    -  Чи є у Вас команда однодумців поза межами партії? Чи є розуміння з боку духівництва Ваших прагнень? 
    У мене багато друзів та знайомих, ієрархів християнських Церков в Європі та США. Ми часто спілкуємося з ними на теми історії християнства, його ролі в державотворчих процесах, майбутнього християнського світобачення. Європейське та американське християнство різних конфесій радикально відрізняється від українського та російського. Насамперед  своєю соціальністю. Саме християнство та їх патріотична еліта на основі наукових та економічних знань зробили ці країни процвітаючими, а їхні народи заможними та самодостатніми, впевненими в завтрашньому дні.
    - Яке місце у Вашій передвиборчій програмі займають питання економічного розвитку України?
    Перше місце. Економічно самодостатні народи, - революції не роблять. Економіка на математичному рівні нині  уділ одиниць. А шарлатанів або «псевдоекономістів та реформаторів», - хоч греблю гати. 
     А ось чи знаєте Ви, що всі Нобелівські лауреати в галузі економіки використовують ще маловідомі широкому загалу науковців теорію гри та теорію прийняття рішень. Математична економіка об’єктивно реальна і не вимагає чиєїсь суб’єктивної оцінки. Саме країни, які в складі своїх урядів мають таких фахівців розвиваються високими темпами, а народ благоденствує. І як тут не згадати слова царя Соломона: «Якщо у народу багато благодійників, народ процвітає. Якщо у народу мало благодійників, народ вмирає». Благодійник у моєму розумінні - це будь-хто, хто робить благо для свого народу.       -  Можливо для Вас особисто є  країна - взірець для розвитку України? Чому?
    Німеччина та США. Поясню чому. І в США і в Німеччині керівна державна еліта науково та економічно фахова та по справжньому патріотична. 
    - Триває Великодній тиждень. Відомо, що Христос воскрес для нас, взявши гріхи людства на хрест і подарувавши нам життя вічне. Чи готові морально сьогодні соціальні християни прийти в парламент і зайнятись економічним та гуманітарним «воскресінням» України ?
    Так ми готові втілити власні провідні науково-економічні знання та досягнення в роботу задля процвітання народу України.  
    - Дякую за інтерв’ю. Христос воскрес!
    Воістину воскрес! Воскресне Україна!

Спілкувався Андрій Смусь. 

www.sexy-online.ru/www.shablony.info