Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Заява до Прем'єр-міністра України ЯЦЕНЮКА А.П.

СОЦІАЛЬНО-ХРИСТИЯНСЬКА ПАРТІЯ

Одеська міська організація СХП

65009, м. Одеса-9,  вул.  Тіниста, 3 оф. 11,  тел. 0482-68-48-82

 

 

 

                         Прем'єр-міністру України

                         вул. Грушевського,12/2,

                         м. Київ, 01008.

 

 

 

Про участь в роботі круглого столу

національної єдності

 

 

З А Я В А

 

Вельмишановний Арсенію Петровичу!

 

Розуміючи історичну незворотність минулого, ми впевнені, що багате, здорове і спокійне майбутнє Нашого Міста і країни в цілому залежить від Нас – жителів Одеси та області, громадян України.

Зараз на сході та півдні країни (Одеса, 02.04.14.) відбуваються незбагненні людському розуму події, спровоковані негідниками, які називають себе нашими братами. Такі "брати" готові за свої брудні гроші вбити не тільки свого брата, сестру, батька і свою матір, але й привести весь світ до краху і загрози початку третьої світової війни.

Ми зобов'язані зупинити цих безбожників всіма доступними методами, у тому числі і своєю громадянською позицією.

З огляду на вищезазначене та на Ваше звернення на засіданні Круглого столу національної єдності, який відбувся 14.05.14. в м. Києві, щодо представництва на таких заходах, Одеська міська організація Соціально – Християнської партії (далі – Одеська МО СХП) пропонує Вам, шановний Арсенію Петровичу, запросити на наступні заходи щодо проведення таких круглих столів видного політичного діяча в «Одеському регіоні», поважну людину міста, справедливого та порядного громадянина - голову Одеської обласної організації Соціально – Християнської партії СХП Пилипенка Віталія Володимировича (тел. 050-333-05-79).

Всі разом ми зупинимо кровопролиття на Нашій прекрасній Богом даній землі!

З надією на майбутню співпрацю,

 

в.о. Голови Одеської МО СХП                                                                                             В.А.Безеда

www.sexy-online.ru/www.shablony.info