Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Привітання з днем Соборності України

Шановні українці, Соціально-Християнська партія України вітає народ України з днем великої Злуки України, з днем нашої Соборності!!!!!

В історії багатьох народів Світу існують історичні дати, які об’єднують та консолідують народ, заставляють задуматися над своею історією, своїм сьогоденням, своїм майбутнім. Минуло 97 років з дня проголошення Великої Злуки українського народу, але і нині ця дата має бути для кожного з нас прикладом та орієнтиром, адже успіх побудови демократичної та процвітаючої України грунтується на наших спільних зусиллях та на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє наших дітей, нашого міста, нашої України. Виняткове значення єдності полягає у щоденній особистій праці, у добробуті всіх мешканців, в економічному зростанні та ототожненні кожного з єдиною українською спільнотою. Тож нехай відчуття великої єдності та причетності до ідеалів Демократії, прав людини та її свобод допомагає нам жити і працювати.

Хельсінкська Угода 1975р. закріпила територіальні та політичні підсумки Другої Світової війни. Ми, як держава Україна, отримали міжнародно-правову гарантію недоторканності наших кордонів та територіальної цілісності. Отримали довгоочікувані та гарантовані права людини, всі цивілізовані права та свободи.

Наш громадянський та моральний обовязок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.

І хай Господь допомагає нам утвердитися та перемогти.

Соціально-Християнська партія України щиро бажає українському народу міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди в ім’я процвітання нашої України!


Голова Соціально-Християнської партії                                       Костянтин Соколов

www.sexy-online.ru/www.shablony.info