Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Відкритий лист до Президента України

Вельмишановний пане Президент України
Петро Олексійович Порошенко!

Неприпиняючийся пошук істини, або яка церква потрібна народу України.

       Скоро ми будемо пригадувати дату 7 листопада 1917р. сторіччя бунту російських євреїв в їх бажанні перенести теорію побудови кібуци на слов’янський грунт.  Догма - не важливий метод, важливий результат не спрацювала.

Знайомтесь ГО «Інноваційний Фонд Народна Ініціатива»

Всеукраїнське Громадське Об'єднання "ІННОВАЦІЙНИЙ ФОНД НАРОДНА ІНІЦІАТИВА” оприлюднила своє бачення розвитку країни.


Вам мат, товариш гросмейстер

Повернемось в 2014рік, січень, лютий, Майдан горить. Соціально-Християнська партія, як і в 2004р приймає активну участь в народному повстанні. І якщо в січні учасники народного протесту ще йшли за організаторами, то вже в лютому протестний рух самоусвідомився і крім суто політичних лозунгів зявилися зрозумілі та повністю обєктивні єкономічні вимоги. Майже щовечора славнозвісна четвірка з сцени Майдану кричали одні і тіж фрази з якими спорить безглуздо Слава Україні!!! Героям слава!!! Авжеж Слава!!! Але пригадайте, хоть хтось, хоть словом обмовився про єкономіку, про те як житии будемо? А Ці герої повернутья у рідний дім, і як вони будуть житии? Де робота?

Информационно-психологическая война

Информационно-психологическая война – таким термином пытаются объяснить то, что делает Россия по отношению к Украине в течении последних 15 лет.

Соціально - Християнська партія підтримала законопроект №1640 « Про Єдину Державну Систему Моніторингу»

Проти нашої держави широко і масштабно застосована економічна війна.

Нівелювання її наслідків можливе за рахунок прийняття законопроекту «Про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги»

ЕНЕРГЕТИКО-ПОЛІТИЧНИЙ ГЕНОЦИД

В порядку денному ВРУ у період з 16-го по 19- те червня серед економіко-політичних законопроектів після неодноразових перенесень з одного скликання на інше, з однієї сесії на весні на наступну осінню сесію, з однієї сесесійної неділі на іншу вже N-ський раз заплановано розгляд законопроекту №1640 про ЄДСМ.

С Днём рождения, Партия!

Десятилетний юбилей партии повод не столько для празднования, сколько повод оглянутся, задуматься и сделать выводы.

Заява до Прем'єр-міністра України ЯЦЕНЮКА А.П.

Про участь в роботі круглого столу національної єдності

Голова партії відповів на питання партійців

П’ятнадцятого березня 2014 року відбувся восьмий з’їзд Соціально-Християнської партії.

Для участі у ньому прибули делегати з усіх областей України. Резолюцією VIII з'їзду СХП було одноголосно прийняте рішення про відновлення діяльності партії як повноцінної політичної одиниці і подальшої її участі у виборах усіх рівнів. Чому саме в цей час політична партія саме з християнською ідеологією знову активізувалась, ми поцікавились у її лідера Костянтина Соколова.