Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Соціально - Християнська партія підтримала законопроект №1640 « Про Єдину Державну Систему Моніторингу»


Проти нашої держави широко і масштабно застосована економічна війна.

Нівелювання її наслідків можливе за рахунок прийняття законопроекту«Про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги», далі ЕДСМ, (реєстр. № 1640 від 26.12.2014 р., поданий народними депутатами України О. Кіршем, С. Капліним, О. Ляшком, П. Юрчишиним, І. Кириленком) внесений на розгляд Верховної Ради України VIII скликання.

Цим законом пропонується визначити правові основи створення та функціонування Єдиної державної системи моніторингу виробництва, транспортування, споживання і оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги,а саме основні завдання, функції, методологічні основи ЄДСМ, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері енергозбереження та енергоефективності,як уповноважений орган, який забезпечуватиме впровадження та функціонування ЄДСМ, яке здійснюватиметься державним підприємством. Проект ЄДСМ виконаний за участю Національної Академії Наук України. Прорахований економічний ефект 130,0-170,0 млрд. грн. Плюси прийняття закону - це зведення енергетичного балансу, як бази на основі якого забезпечується облік всіх енергоресурсів і послуг на кожній ділянці їх розподілу, визначається їхні кількісні і вартісні обсяги за рахунок чого можливо гнучко формувати державну політику щодо тарифоутворення.

ЄДСМ дозволить владі стати «зрячою» і отримати можливість, відслідковуючи стан ринків ПЕК та ЖКГ практично у режимі реального часу та упереджувати можливі негативні тенденції.

Запровадження ЄДСМ відповідає вимогам другої та третьої Енергетичної хартії, під що можливо залучення додаткових інвестицій.

Партія листом зверталась до Адміністрації Президента, Голови Верховної Ради, Голів депутатських фракцій та груп, Голів комітетів про підтримку цього законопроекту.

На наш лист ми отримали позитивну відповідь від Президента України.

Законопроект про впровадження ЄДСМ двічі приймався конституційною більшістю Парламенту у першому читанні, і не допускався до схвалення у другому читанні з політичних мотивів.

Найнебезпечнішим у ситуації що склалася є те, що, за наявною інформацією, частина коштів від сплати за енергоресурси і ЖКП надходить структурам, які прямо чи опосередковано контролюються особами, пов’язаними з агресором і можуть використовуватися для фінансування терористичних формувань. затягування прийняття законопроекту 1640 не дозволяє почати впровадження в державі ЄДСМ як дієвого механізму зниження загостреної на сьогодні соціальної напруги в різних верствах населення держави, пов’язаної з безконтрольністю та узаконенням корупційних схем при визначені вартості на товари, роботи і послуги в паливно-енергетичному комплексі, житлово-комунальній сфері та економіці в цілому, що негативно впливає на рівень внутрішньої та зовнішньої безпеки України.

Докладнішу інформацію про впровадження та прийняття вищевказаного законопроекту викладена в матеріалі«Енергетико-політичний геноцид»


Негребецький Олександр Сергійович

Заступник Голови партії

 

www.sexy-online.ru/www.shablony.info