Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Вам мат, товариш гросмейстер

Повернемось в 2014рік, січень, лютий, Майдан горить. Соціально-Християнська партія, як і в 2004р приймає активну участь в народному повстанні. І якщо в січні учасники народного протесту ще йшли за організаторами, то вже в лютому протестний рух самоусвідомився і крім суто політичних лозунгів з’явилися зрозумілі та повністю об’єктивні економічні вимоги. Майже щовечора славнозвісна четвірка з сцени Майдану кричали одні і тіж фрази з якими спорить безглуздо Слава Україні!!! Героям слава!!! Авжеж Слава!!! Але пригадайте, хоть хтось, хоть словом обмовився про економіку, про те як жити будемо? А Ці герої повернутья у рідний дім, і як вони будуть жити? Де робота?

Адже одна з основних функцій держави це забезпечення своїх громадян роботою та обмін праці на грошовий еквівалент. Майдан переміг. Ейфорія перемоги затьмарила очі. Тимчасовий уряд на чолі з Турчиновим святкував перемогу. Степан Кубів отримав ключі від друкарського станку країни. І все стало на свої місця. 101 млрд. гривен., розданих своїм «пацанам» опускає гривну з 8грн\долар до 12 грн\долар. І заощадження пенсіонерів, ще залишившихся робітників, мілких і середніх торговців з’їдені паном Кубівом на половину. А заощадження не проіндексовані і ніхто не знає як дійсно порахувати кус національної валюти. І про банківські закони ніхто не говоре.

Розберемось:» Хто ж дав пану Кубіву ключі від квартири де гроші лежать?» Ясна річ –патрон- голова партії «Народній фронт». Ось вона яка українська демократія» При самих скромних підрахунках «Народний фронт» і Ко. поклали в кишеню 4 млрд. дол. А скільки військової техніки для АТО можна випустити за ці гроші.?А скільки врятованих життів? Чи це не привід для роздумів в ГПУ? Пожурили і відпустили. Але зараз війна і кожна копійка на рахунку.

Закінчився 2015рік. Виробництво в штопорі. Економіка і майбутнє України стали заручниками ігрищ Парламентської коаліції в Верховній Раді. Наші гаранти суверенітету та недоторканості в США вже й самі не знають, що робити. Крючок запозичень став занадто великим. Вже стали підбиратися до мораторію по продажу землі. Про виробництво ніхто не думає. Як віддавати борги теж ніхто не думає. Видно,що призовий фонд тих хто на Майдані морочив українському народу те що морочить не треба близький до реалізації. І де героїня Майдану Тетяна Чорновіл? Щось не видно гнівних статей і викриттів в ЗМІ. А як же християнські цінності, я вже не кажу про честь мундиру?

Видно що у цих панів зовсім інші критерії цінностей. Напевно всі ті , хто в тій чи інший спосіб хочуть попасти на Ковчег пана Яценюка повинні відпрацювати, але не після потопу а до нього. І це далеко не весь перелік «подвигів» . Так що скоро пан Яценюк буде кричати:» Товарищи! Смотрите все! Любителя бьют!

Арсеній, Бендер ви наш доморощений , я хочу вас запитати, як економіст — економіста: ви рахувати вмієте?

 

 

www.sexy-online.ru/www.shablony.info