Соціально-християнська партiя

Мовою науки з нами розмовляе Господь Бог.

Відкритий лист до Президента України

Ref.: KS/№ 78
10. 08 2016 р.
Президенту України
Петру Олексійовичу Порошенко
вулиця Банкова, 11,
Київ, 01220, Україна

 

Вельмишановний пане Президент України
Петро Олексійович Порошенко!


    14 серпня 2014 року виконується 75 річниця підписання Атлантичної Хартії, документа який зобов’язує підписантів цієї Хартії поважати суверенітет всіх країн Земної кулі, без виключення. Пророк 20 сторіччя Президент США Ф. Д. Рузвельт і Прем’єр-міністр уряду її величності Королеви Великобританії У. Черчель підписали цей доленосний документ на борту Англійського лінкора «Принц Уельський» в Нью-Фаулендській затоці 14 серпня 1941 р. Україна, народ України не має права пропустити цю дату. Президент Росії йде попереду у нас в святкуванні цього заходу. Він його оформлює як прихід першого конвою з військовим вантажем Лендліз в Мурманськ не акцентуючи уваги на самому документі Атлантичної Хартії. По ініціативі В. Путіна планується відзначити цю дату в Англії і тим самим показати своє виключне право в перемозі над Фашистською Німеччиною в Європі. По домовленості з Прем’єр-міністром уряду її величності Королеви Великобританії Терезою Мей В. Путін везе в Лондон свою гібридну агітаційну бригаду. Не дамо Путіну оболванювати народи Світу. Не дамо Путіну використати проти України свої гібридні брехні.
     Соціально-Християнська партія України ось вже пів року приймає непряму активну участь в виборчому процесі Президентських перегонів США на боці Хілларі Клінтон. Не буду багато розповідати про цей процес, але хочу зауважити, що участь українців в підтримці кандидата від Демократичної партії США Хілларі Клінтон дає нам моральне і людське право на більш активну підтримку Уряду США українських реформ і особливо в військовій галузі та безапеляційному виконанні Будапештського меморандуму, чого так боїться В. Путін. Ми говоримо В. Путін, підрозуміваємо Д.Трамп Ми говоримо Трамп, підрозуміваємо В. Путін. А Трамп це Третя Світова. Війна. Д. Трамп це людина без гальм і фаху. Сильно на поминає Б. Муссоліні.
     Шановний пане Президент України, ми вважаємо, що наше основне завдання терміново вжити заходів по лінії МЗС України і Президента України для мінімізації негативних наслідків путінської пропаганди. Та самім зробити пропозицію Президенту США Бараку Абамі, Державному Секретарю США Джону Керрі, Прем’єр-міністру її величності Королеви Великобританії Терезі Мей, Прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо, Генеральному Секретарю ООН Пан Гі Муну про святкування не першого конвою з військовим вантажем до Мурманску, а підписання Світової угоди (Атлантичної Хартії) підписанти якої заклали основу створення нової міжнародної організації ООН та основи ВТО. Атлантична Хартія зобов’язує Росію не мати територіальних претензій до своїх сусідів і приймати найактивнішу участь в роззброєнні. А це означає, що Росія зобов’язана денонсувати цілу низку внутрішніх законів, прийнятих Радою Національностей Росії та Держ. Думою Росії. Треба використати цей момент для виграшу якості. Якщо у Вас, пане Президенте, буде зацікавленість в використанні формату народної дипломатії і реалізації вищеозначеного, ми будемо раді обговорити дії , які ми плануємо провести найближчим часом.

 Лист з пропозицією святкування Дня підписання Атлантичної Хартії Соціально-Християнська партія України надіслала:

-Президенту України Петру Порошенко;

-Міністру ЗС України П. А. Клімкіну;

-Головному Редактору газети Вашингтон Пост та Нью Йорк Тайм. США

-Президенту США Бараку Абамі;

-Державному Секретарю США Джон Керрі:

-ПМ уряду її величності Королеви Великобританії Терезі Мей;

-Головному редактору газети «Гардіан» Лондон.

-ПМ Канади Джастіну Трюдо;

-Генеральному Секретарю ООН Пан Гі Муну;

-Як відкритий лист у Фейсбуці:

Хай Господь Благословить Вас, пане Президенте України Петро Порошенко. Дійте, а ми вас підтримаємо.


З найкращими побажаннями,
Голова Соціально-Християнської партії України

 

Костянтин Соколов

www.sexy-online.ru/www.shablony.info